KONST / Litografier / Färglitografi 10526006
nr 1052 6006
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), 205/206, signerad. -76, motivet: 56x46
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 augusti 2016
kl 19:11:11
28/8 14:23:15
500 kr
29/8 17:20:49
Peter Dahl (f. 1934)